top of page
לממש את הפוטנציאל המקצועי של העובדים שלך ולהיות קרקע פוריה עבורם להתפתחות אישית ומקצועית


מה התוצרים שיש לארגון?

אבחון ובחירה נכונה יותר של השכבה הניהולית, חוסכת טעויות גיוס, מפחי נפש וביזבוז תקציבים מיותרים. 

באמצעות תהליכי פיתוח מנהלים והשקעה בעובדים, יתאפשר לאנשים לבטא את עצמם בשיגרת יום העבודה ביתר קלות, מה שיאפשר לך כמעסיק להנות מפירות ותוצאות עסקיות טובות יותר.

השקעה בתהליכי פיתוח תגרום לשימור והארכת ותק העובדים, מה שחוסך תקציבי גיוס והכשרת עובדים חדשים.

מחוברות ארגונית גבוהה יותר שתהפוך את העובדים שלך למגנט עבור אחרים ותהפוך את הארגון למבוקש עבור הטאלנטים בשוק.

ניהול תהליכי פרישה מכובדים יסייעו רבות לתדמית החברה ויאפשרו לפורשים להפוך לשגרירים שיגייסו לארגון את האנשים הנכונים בזמן קצר.

מחוברות.jpg
מוצרים לארגונים
קורס / ליווי CBT מבוסס מיינדפולנס למנהלים

כלי לפיתוח מנהלים מהדור החדש בו מנהל מחזיק מרחב נפשי וגם רגשי בתהליכי עבודה מול כפיפיו. תהליך זה מאפשר למנהל ליצור מחוברות עם עובדיו באופן מעמיק ביותר. החשיפה לתוכן ולתהליך מהווה מקפצה ניהולית, מאפשר למנהל להתמודד עם עולם המחשבות, הרגשות והבחירות באופן שיוכל להפיק את הביצועים הטובים ביותר מעובדיו, מעצמו ולאפשר תעוזה ושיחרור בעשיה. מדפוסי חשיבה והתנהגות מיושנים ולא אפקטיביים לדפוסים חדשים המביאים לתוצאות אישיות ועסקיות מרחיקות לכת.

CBT.jpg
ACT יביזם בסביבה ארגונית

סדנה לעובדים שמסייעת להם להתמודד עם הפחד בדרך להגשמת מטרות אישיות וארגוניות. ACT – תרפיה של קבלה ומחוייבות. חשיפה לכלי מאפשרת התמודדות יעילה ביותר ומפתיעה להתמודד עם כל השדים והמפלצות בדרך לפריצה מקצועית. 

ACT.jpg
הסדנה "מיינד, פול וגם נס"

סדנת מיינדפולנס. הסדנה מיועדת למתרגלים חדשים וחושפת את נפלאות ומתנות המיינדפולנס בכלל ובעולם העבודה בפרט. הסדנה מנפצת מיתוסים אודות הכלי שכיום הינו מבוסס מדע ומחקר ומאפשרת סביבת עבודה הרבה יותר מיטיבה, אפקטיבית בה העובדים מסוגלים להתמודד עם העומס והסטרס באופן חדש.

מיינד פול וגם נס למנהלים
תהליך פרטני- אימון ופיתוח מנהלים

ניהול ופיתוח מנהיגות Executive coaching, זיהוי ופיתוח סגנון ניהול אישי וציוותי, כיצד אני מניע אנשים? מה הם מקורות הכח וההנעה וההנאה שלי.

שיפור ביצועים, תקשורת בינאישית, קבלת החלטות, ניהול משברים וטיפול בהתנגדויות.

Typing
סדנת ניתוח תפקיד

סדנאות Role Analysis מתבססות על התפיסה שהאדם הוא תבנית נוף ילדותו, מבוצע בסגנון של סדנה עמוקה להבנת ה core של הסגנון הניהולי, הסדנה מאפשרת למשתתפים התבוננות עמוקה על הכוחות הטמונים בנו עוד משחר ילדותנו ולכן נחשבת מהסדנאות המשמעותיות והמעצימות שישנן. הסדנה מאפשרת לנו לצמוח כמנהלים ולזהות את הכח שיש בתפיסת התפקיד שהוא הרבה מעבר להגדרת התפקיד הפורמלית.

Group Meeting
אבחון ובחירת מועסקים חדשים לדרגים ניהוליים

ייעוץ אישי למנהלים מגייסים, סיוע בבחירת מועמדים בדרג ניהולי בינוני-גבוה, ביצוע ראיון עומק, מבדקי אישיות וכישורים, מבדקי מוטיבציה, ניתוח מעמיק של המועמדים תוך התאמה מקסימלית למנהל המגייס ולארגון.

Woman at Work
Out Placement

ליווי מסיימי עבודה לעבר התחלה חדשה, מספר פגישות בודדות שיאפשרו לפורשים / מסיימי התפקיד קריירה חדשה. 

איתור עוצמות וכישורים, סיוע בניסוח קו"ח וליווי לקראת השתלבות מחודשת בשוק העבודה.

5E4A7907.jpg
פיתוח קריירה ברילוקיישן

ליווי עובדים ובני זוגם הנשלחים לרילוקיישן על מנת לאפשר להם המשך התפתחות מקצועית, תפקוד מיטבי ומימוש עצמי, למזער אפשרות חזרה לפני הזמן ולהנות מתוצאות עסקיות מיטביות. 

תוכנית ייחודית לפיתוח קריירה ברילוקיישן >>

ברובריקת שירותים תמונה לרילוקיישן.jpg
Motivational Lecture
ערב כישלונות – הערב שהעובדים לא יפסיקו לדבר עליו!

ערב המושתת על ההבנה ש"אין חכם כבעל כישלון", אימוץ הגישה מאפשר לנרמל את הכישלון כחלק מהעשיה וכחלק מהדרך להצלחה, מאפשר לפתח יחס טולרנטי לכישלון ומנגיש כלים פרקטיים להתמודדות מיטבית איתו.

הערב הוא אירוע שיא של תהליך בו עובדי הארגון מעורבים במשך תקופה.

בסוף התהליך נוצרת סביבת עבודה מפרה יותר, נועזת יותר שמגיעה לתוצאות אפקטיביות בזמן קצר. זהו שינוי קונספטואלי שמתחיל מכל אחד מאיתנו פנימה ומסתיים כבאזז ארגוני בלתי נשכח ומעורר השראה.

WhatsApp Image 2022-07-20 at 16.55.48.jpeg
כאן ניתן להשאיר פרטים לטובת לתיאום פגישה והתאמת התכנים לצרכים הספציפיים שלכם:

תודה על פנייתך!

דוגמאות לארגונים שנהנו משרותי לאורך שנות הנסיון שלי
bottom of page